اختصاصی دبی‌بلیط

گزارش عملکرد دبی‌بلیط در نوروز ۱۴۰3 منتشر شد

performance-report-dubaibilit-nowruz-1403

پلتفرم دبی‌بلیط با شروع فعالیت خود در ابتدای پاییز سال ۱۴۰۲، فعالیت خود را با هدف تبدیل شدن به کامل‌ترین مرجع فروش بلیط و ارائه خدمات مرتبط با تفریح‌های کشور امارات، با تمرکز بر شهر دبی، آغاز به‌کار کرد. با وجود رقابت شدید در بازار فروش تفریحات دبی، در مدت کوتاهی توانستیم با اتخاذ استراتژی‌های هوشمندانه، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و سیستم‌های اتوماسیون، خدمات ارائه بلیط مراکز تفریحی امارات را سریع، ساده و امن به طیف گسترده‌ای از مسافران ایرانی ارائه دهیم.

گزارش عملکرد دبی‌بلیط نوروز ۱۴۰۳

بیش از ۲۵۰‍,۰۰۰ بازدید در فروردین ۱۴۰۳

در فروردین ۱۴۰۳، تعداد بازدیدهای وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی به بیش ۲۵۰,۰۰۰ رسید. حضور در شبکه‌های اجتماعی با توجه به سیستم‌کاری و ارتباط با مشتری در شبکه‌های اجتماعی از جمله کانال‌های اصلی دبی‌بلیط جهت فروش به شمار می‌آید. این رشد حاصل تلاش‌های بی‌وقفه واحد توسعه محصول به جهت تجربه بهتر کاربران دبی‌بلیط و همچنین واحد مارکتینگ در اجزای کمپین‌های متعدد در سال گذشته بوده است.

۲۰,۰۰۰ بلیط تنها در نوروز ۱۴۰۳ فروخته شد

با توجه به تعدد مسافران در فروردین‌ماه و همچنین طیف گستر‌ده خدمات ارائه شده دبی‌بلیط، توانستیم با رشد ٪۱۲۰ در قیاس ماهانه، به میزان فروش ۲۰,۰۰۰ بلیط دست پیدا کنیم.

بیش از ۵ میلیارد صرفه‌جویی در هزینه مسافران

باتوجه به آنکه سیاست قیمت‌گذاری و ارائه خدمات در پلتفرم دبی‌بلیط به نحوی که ارزانتر‌ از قیمت اصلی تفریح‌ها است بنا شده، توانستیم به میزان ۵میلیارد و ۳۱۱میلیون تومان در کاهش هزینه‌کرد مسافران اثر گذار باشیم.

یک مسافر، ۷۲ بلیط

یک مسافر وفادار دبی‌بلیط، در نوروز گذشته در یک سفارش ۷۲ بلیط برای خود و همراهانش خریداری کرد که در نوع خود و در میان پلتفرم‌های ارائه دهنده بلیط‌های تفریحی کشور امارات و شهر دبی کم‌نظیر است؛ نرخ بازگشت مشتریان همواره یکی از معیارهایی است که دبی‌بلیط از آن به عنوان ابزاری برای سنجش رضایت‌مندی و ارائه خدمات مبتنی‌بر نیاز مسافران استفاده می‌کند.

گزارش عملکرد دبی‌بلیط نوروز ۱۴۰۳

۱۵ نوع سرویس و ۱۰۰ تفریح مختلف

دبی‌بلیط با ارائه ۱۵ سرویس مختلف، از تورهای شهری و بلیط پارک‌های آبی گرفته تا بلیط کنسرت‌ها، رویدادهای ورزشی و تجربیات خاص مانند پرواز با بالون، نیازهای متنوع گردشگران را پوشش می‌دهد؛ همچنین با بیش از ۱۰۰ تفریح مختلف در باجه دبی‌بلیط به یکی از کامل‌ترین ارائه دهندگان تفریحات کشور امارات تبدیل شده است.

موزه آینده، حدیدترین تفریح ایرانیان

موزه‌ی آینده، یکی از جدیدترین و جذاب‌ترین جاذبه‌های دبی، با استقبال زیادی روبرو شده و در مدت کوتاهی پس از ایجان امکان خرید سریع در بازه‌ی عیدنوروز در دبی‌بلیط، بیش از ۷,۰۰۰ درخواست برای خرید بلیط به ثبت رسید.

گزارش عملکرد دبی‌بلیط موزه آننده

چشم‌انداز دبی‌بلیط

در سال‌های آتی، دبی‌بلیط با گسترش خدمات خود به دیگر شهرهای توریستی منطقه، افزایش تنوع تفریحات، بهبود تجربه کاربری و استفاده از فناوری‌های‌ نوین مانند هوش مصنوعی و آنالیز داده گردشگران ایرانی، به دنبال تبدیل شدن به مرجع اصلی خرید آنلاین بلیط تفریحات در خاورمیانه است. ما به آینده امیدواریم و با تلاش و پشتکار، به سوی تحقق اهداف خود گام برمی‌داریم.

در انتها با دانلود گزارش دبی‌بلیط در نوروز ۱۴۰۳ اطلاعات کامل‌تری را از عملکرد این مجموعه دریافت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *